Вся Недвижимость Украины (UTR)

Вся Недвижимость Украины (UTR)

Агентство
Київ
Костьольна вул.
+38 (096) 979-03-79

Про компанію

Спеціалізація: Продаж квартир

Досвід на ринку: 11 років 1 місяць

Ukraine Total Realty - Вся нерухомість України Ми на ринку з 2010 року. Входимо до асоціації фахівців з нерухомості України та Спілку фахівців з нерухомого майна. Наше агентство нерухомості за період свого існування набралося безцінного досвіду.У 2019році АН «Вся нерухомість України» було нагороджено «Знаком якості» за надання якісних послуг в сфері нерухомості. Основна стратегія розвитку компанії - робота на репутацію і довіру клієнта. Ми не шукаємо легких шляхів і готові супроводжувати угоди будь-якої складності. Нашими партнерами є профільні нотаріуси та ліцензовані оціночні компанії. Команда нашого агентства - це досвідчені фахівці, які завжди зможуть задовольнити Ваші потреби та запити на ринку нерухомості. Наші клієнти рекомендують нас своїм рідним та друзям.

Контакти

Киев, Костьольна вул.

+38 (096) 979-03-79

Вебсайт: www.utr.estate

Агенти Вся Недвижимость Украины (UTR)

Відгуки

  Единственно агенство, которое делает ВСЕ от А до Я! На сегодняшний день большая редкость-компетентность, оперативность, мобильность и индивидуальный подход к каждому клиенту! Спасибо большое за сопровождение и помощь в приобретении! Всем рекомендую!
  Анна 21.11.2020
  Не люблю писать отзывы, но здесь просто обязана. Все четко от и до. Работу свою знают. Буду обращаться только к ним.
  Татьяна 20.11.2020
  Спасибо за сервис, все очень четко и профессионально и честно. Отдельная благодарность Алексею.
  Евгений 28.08.2020
  Отличный сервис в агентсве. Огромное спасибо риелтору Алексею, за проделанную работу. Алексей профессионал своего дела. Подобрал квартиру по всем критериям, качественно, в быстрый срок. И сделал даже больше чем нужно. Квартира оказалась выше наших ожиданий. Рекомендую!
  Елизавета 18.07.2020
  отлично
  Сергей Геннадьевич 26.05.2020
Всі коментарі

Додати відгук

Мапа

Вся Недвижимость Украины (UTR)